Вітаємо студентку спеціальності "Туризм" Аню Артеменко - переможницю II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Загальна екологія"
На передодні Дня довкілля в стінах Національного університету біоресурсів і природокористування України (згідно наказу МОН України – базовий заклад з проведення олімпіади) завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія».
Змагання проходили за двома категоріями: студенти-екологи, що вчаться за спеціальністю "Екологія"і студенти, що вивчають дисципліну "Екологія" на інших спеціальностях (механіки, біотехнологи, енергетики, гуманітарні спеціальності тощо).
За призові місця і звання кращих знавців з дисципліни «Загальна екологія» протягом 2 днів змагалися понад 170 студентів з 63 закладів вищої освіти України. Оцінювали роботи високопрофесійне журі з викладачів НУБіП України та університетів-учасників олімпіади, а саме: Бондарєва Л.М., к.б.н., доцент кафедри екології і ботаніки Сумського НАУ; Федоряк М.М., професор кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича; Колісник А.В., к.геогр.н., доцент кафедри екології та охорони довкілля Одеського державного екологічного університету; Лико Д.В., д.с.-г.н., завідувач кафедри екології, географії та туризму Рівненського державного гуманітарного університету; Клименко Т.К., к.б.н., доцент кафедри екології та охорони навколишнього середовища Дніпровського державного технічного університету.
Урочисте засідання з нагоди закриття Олімпіади, яке вела заступник декана факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Рибалко Юлія, відбулося 20 квітня. З вітальним словом до учасників Олімпіади звернувся ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко, він зазначив, що спеціальність екологія, є сучасною і перспективною, а також надзвичайно затребувана державою і суспільством, що кожен з учасників має шанс для реалізації своїх можливостей в екологічній сфері та розкриття потенціалу. Також ректор побажав всім присутнім нових досягнень в подальшому їхньому житті, бути справжніми фахівцями своєї справи і не зупинятися на досягнутому. До вітальних слів приєдналися декан факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, професор Микола Доля, голова журі, завідувач кафедри загальної екології та безпеки життєдіяльності, професор Боголюбов Володимир Миколайович.
![](/sites/default/files/u173/dsc_7933_3.jpg)
Вітаємо нашу студентку і бажаємо Ані Артеменко нових звершень у її житті та на науковій ниві!