В Голосіївському суді м. Києва для студентів юридичного факультету відбулось практичне заняття з дисципліни "Судові та правоохоронні органи" в межах тижня правових знань.

October 15, 2018
В  Голосіївському суді м. Києва  для студентів юридичного факультету відбулось
практичне заняття  з дисципліни "Судові та правоохоронні органи"
в межах тижня правових знань.

      В межах проведення тижня правових знань, 11 та 12 жовтня доцентами кафедри адміністративного та фінансового права юридичного факультету, Гулак Оленою Василівною та Улютіною Оленою Анатоліївною, практичні заняття з дисципліни «Судові та правоохоронні органи» для студентів першого курсу юридичного факультету було проведено в Голосіївському районному суді м. Києва.
       

     Студенти мали змогу бути присутніми на судових засіданнях з розгляду кримінальних справ; безпосередньо спостерігати за етапами судового процесу, виступами прокурора, сторонами захисту та підозрюваних. Окрім зазначених суб’єктів, безпосередніми учасниками судового процесу у складі суду були і присяжні.
 
 

     Юридичний факультет НУБіП висловлює слова подяки Голові суду, керівнику апарату, прокурорам, іншим головуючим суддям, які приймали участь у засіданні та які, окрім іншого, провели просвітницькі лекційні заняття в залах Голосіївського суду для студентів НУБіП юридичного факультету.
     Студенти високо оцінили саме такий наглядний формат проведення практичних занять.

 
 
Олена Гулак  
доцент кафедри
адміністративного та фінансового права 
 
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook