Учасниками майстер-класів в рамках IV Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова освіта в природничих університетах» стали понад 50 викладачів
Учасниками майстер-класів в рамках IV Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова освіта в природничих університетах» стали понад 50 викладачів
October 27, 2017
26 жовтня 2017 року продовжила роботу IV Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова освіта в природничих університетах». Два майстер-класи, які присвячені цифровим технологіям в природничих університетах, відвідали понад 50 учасників з різних факультетів університету та наші гості з Вроцлавського природничого університету.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/1_228.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/6_105.jpg)
Перший майстер-клас з використання мобільних додатків для опрацювання даних, аналітики, точного землеробства, е-комерції, монiторингу організувала доцент, докторант кафедри інформаційних і дистанційних технологій НУБіП України Альона Нелєпова. Це був тренінг зі встановлення відповідних мобільних додатків на власних пристроях викладачів та методичними рекомендаціями щодо їх використання для навчання студентів.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/2_166.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/7_81.jpg)
Про Big Data в аграрній сфері розповідав автор наступного майстер-класу доцент кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освітіАртур Кочарян. Учасники майстер-класів мали можливість отримати доступ до масивів великих даних з різних відкритих ресурсів, зокрема тих даних, які стосуються виробництва сільськогосподарської продукції.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/5_127.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/4_150.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/3_150.jpg)
Дякуємо усім учасникам за мотивацію до пізнання нових технологій та тренерам за високий професіоналізм!
Олена Глазунова,
декан факультету ІТ