Майстер-клас в регіоні

10 October 2016, 15:32

Минулого навчального року кафедрою англійської мови для технічних і агробіологічних спеціальностей було укладено угоду про співпрацю НУБіП України із Запорізьким педагогічним коледжем, адже робимо одну справу: готуємо майбутніх педагогів - знавців іноземних мов, соціальних працівників - як в аудиторіях гуманітарно-педагогічного факультету нашого університету, так і в педагогічних коледжах регіону. 

Тож у рамках укладеної угоди науково-педагогічними працівниками кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей розпочато тісну й багатоаспектну співпрацю зі студентами та викладачами Запорізького педагогічного коледжу: у напрямі профорієнтаційної роботи, у напрямі залучення студентів до участі в конференціях, а викладачів - до участі в семінарах, практикумах, круглих столах, що їх організовують кафедри факультету. 

Так, на початку жовтня старший викладач кафедри Ю.О. Дем’янова провела в Запорізькому педагогічному коледжі майстер-клас на тему “Особливості раннього навчання іноземних мов”, на який було запрошено студентів старших курсів коледжу та їх викладачів. Обговорювалися питання доцільності  раннього навчання іноземних мов з огляду на пріоритети мовної політики держави та загальноєвропейский курс на розвиток полілінгвальної особистості, визначалися особливості формування елементарної іншомовної компетентності та завдання, що постають перед сучасними дитсадками й школами. Приємно, що студенти-майбутні вчителі виявили неабияку обізнаність з багатьох актуальних питань методики навчання іноземних мов, охоче розв’язували проблемні завдання, виявляли  активність і креативність у виконанні запропонованих видів діяльності.

Сподіваємось, що проведений захід стане доброю традицією, а співпраця між Запорізьким педагогічним коледжем і гуманітарно-педагогічним факультетом НУБіП України дедалі все більше набиратиме обертів.

Ю. Дем'янова

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook