Профорієнтаційна робота кафедри економіки в столичному регіоні продовжується
Профорієнтаційна робота кафедри економіки в столичному регіоні продовжується
April 10, 2025
Викладачі економічного факультету продовжують профорієнтаційну роботу серед учнів випускних класів ліцеїв Київської області. Зокрема 10.04.2025 р. доцент кафедри економіки Євгеній ЛАНЧЕНКО побував із візитом у випускному класі Бориспільського ліцею ім. К. Могилка в Київській області.
Про НУБіП України тут знають багато учнів, що свідчить про високий статус нашого національного й дослідницького університету. Учні уважно прослухали інформацію про економічний і інші факультети, умови прийому на його спеціальності, задавали багато питань про вартість навчання за контрактом, працевлаштування, ситуацію на ринку праці в Україні, спортивні й культурно-мистецькі секції, військову кафедру тощо. Учні позитивно відреагували на те, що в університеті взято курс на повноцінне забезпечення офлайн навчання задля підтримки здобуття якісної професійної вищої освіти.

Ми й надалі будемо інформувати учнів і їх батьків про економічний і інші факультети НУБіП України, адже в нас сформовані належні умови для отримання якісної вищої освіти, підтримуються науково-педагогічні традиції підготовки висококваліфікованих професіоналів своєї справи.
Наприкінці зустрічі з учнями доцент Євгеній ЛАНЧЕНКО запросив їх відвідати незабаром наш університет 15-16 квітня на Дні відкритих дверей. Висловлено вдячність керівництву ліцею за гостинний прийом.
Старший викладач кафедри економіки Лариса КОВАЛЕНКО