Виставка WorldFood Ukraine 23-25 жовтня, 2019

3 жовтня 2019 року
МВЦ, Броварський пр-т, 15 Київ, Україна
WorldFood Ukraine — найбільша в Україні виставка продуктів харчування та напоїв відбудеться  23-25 жовтня, 2019 року.
 
Виставка орієнтована виробників та постачальників продуктів харчування та напоїв, переробні підприємства, дистрибуторів, експортерів, імпортерів, представників продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу України та інших країн. 
WorldFood Ukraine - генерує грошові потоки харчової промисловості, рітейлу, ресторанного бізнесу. Комфортні умови сприяють для ведення переговорів, зустрічей, підписання контрактів.
Учасники ринку можуть взяти участь у заходах Ділової програми: майстер-класах, презентаціях, food-батлах, бізнес-лекторіях, дегустаціях; скористатися перевагами Байєрської програми та Рітейл центру.
У експонентів є можливість заявити про себе на Алеї новинок, потрапити у путівник та каталог виставки та заявити про себе заздалегідь за допомогою електронних листів та новин у Facebook.
WorldFood Ukraine це:
• 241 компанія-учасниця з 23 країн, серед яких Італія, Литва, Франція, Іспанія, Німеччина, Аргентина, Грузія, Англія, Малайзія, Казахстан, Греція, Єгипет, Іран, Китай, Вірменія, Шрі Ланка, Індонезія, Польща, Росія, Болгарія, Беларусь, Албанія, Україна.
• 9212 відвідувачів з 27 країн світу.
Для безкоштовного входу на захід треба зареєструватись на сайті - http://worldfood.com.ua ввести промокод Food та роздрукувати квиток.
доцент Кучерук Марія
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook