Організаційна година у кібернетиків магістрів п’ятого курсу .
Організаційна година у кібернетиків магістрів п’ятого курсу .
May 28, 2021
28 травня 2021року відбулася зустріч куратора групи 5 курсу ЕКК Коваль Т.В. з академічною групою кібернетиків. Обговорювались питання атестації магістрів Розглянуто умови атестації: індивідуальний план, портфоліо, виконана навчальна робота 1 семестру, угода на виробничу практику , а також моніторинг стану здоров’я студентів групи.
![](/sites/default/files/u196/k3_0.png)
![](/sites/default/files/u196/t1.png)
Куратор групи, Тетяна Коваль