Стартували курси підвищення кваліфікації керівних кадрів в галузі публічного управління та адміністрування

Зі спільної ініціативи Яготинської районної ради та адміністрації НУБіП у Яготинському районі розпочалися курси підвищення кваліфікації керівних кадрів в галузі публічного управління та адміністрування.

Навчання передбачає чітку спрямованість на формування системи знань і умінь, що складають основу професійної компетентності управлінських кадрів, їх підготовленість до здійснення ефективного управління в умовах змін та реформ.

Голова Яготинської районної ради Віктор Грицай, голова Яготинської РДА Олександр Дерунець, доктор наук НУБіП України Ярослав Жовнірчик, у своїх виступах підкреслили, що реалізація зазначеної програми сприятиме визначенню стратегічних та поточних цілей публічного управління з урахуванням вимог сучасних проблем розвитку країни, регіону та окремих підприємств.

Перший день минув у активному обговоренні питань, пов’язаних із добровільним об’єднанням територіальних громад та реформою місцевого самоврядування, а також децентралізацією влади.

Віктор Пабат,
заступник директора ННІ післядипломної освіти