В університеті збільшується кількість науково-педагогічних працівників, які викладають дисципліни англійською мовою

September 10, 2020
     9 вересня за головування проректора з навчальної і виховної роботи Сергія Кваші відбулося засідання комісії, яка оцінювала рівень володіння іноземною мовою науково-педагогічних працівників.

     Відкриваючи роботу комісії, заступник голови – декан гуманітарно-педагогічного факультету Василь Шинкарук наголосив на важливості підтримки та посилення зростаючого тренду в підготовці студентів іноземною мовою та відкриття нових англомовних програм для задоволення попиту студентів, у т.ч. і іноземних, у навчанні в НУБіП України. Важливо забезпечувати викладання все більшої кількості дисциплін англійською мовою як на етапі підготовки бакалаврів на молодших курсах, для успішної здачі ними ЄВІ з іноземної мови при вступі до магістратури, так і на старших курсах для плідної міжнародної співпраці з освітньо-науковою світовою спільнотою як самих студентів, так і викладачів. При цьому не менш важливим при викладанні англійською мовою, на переконання Василя Дмитровича, є елементи педагогічної майстерності, які варто застосовувати для зацікавлення аудиторії.

  

     Члени комісії – завідувач кафедри іноземної філології і перекладу Світлана Амеліна, завідувач кафедри англійської філології Вікторія Дьоміна, завідувач кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей Інна Грабовська, керівник Центру вивчення іноземних мов Наталія Харчук, а також керівники відповідних підрозділів служби проректора з навчальної і виховної роботи Оксана Зазимко та Олена Колеснікова заслуховували доповіді викладачів із презентаціями дисциплін, які вони планують викладати.

  

     Більшість науково-педагогічних працівників допущено до викладання навчальних дисциплін англійською мовою на підставі співбесіди: Альону Гребеннікову, доцента кафедри економіки праці та соціального розвитку, Таісію Серденко, старшого викладача кафедри вищої та прикладної математики (сертифікат, підтверджуючий рівень CEFR С1, IELTS); Валерію Юстинюк, асистента кафедри ветеринарної гігієни ім. проф. А.К. Скороходька (сертифікат, підтверджуючий рівень B2, TOEFL).

     Окремим викладачам рекомендовано підвищити свій рівень шляхом проходження тренінгів і відповідних курсів, в тому числі й організованих Центром вивчення іноземних мов (https://nubip.edu.ua/node/53598) на гуманітарно-педагогічному факультеті. Спільне побажання членів комісії претендентам – брати за основу іноземні джерела, готуючи навчально-методичні матеріали для викладання дисциплін англійською мовою.

     Отже, в університеті вже більше 180 науково-педагогічних працівників, які викладають дисципліни англійською мовою. І їх кількість постійно зростає!

Олена Колеснікова,
заступник начальника навчального відділу
з магістерських програм

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook