Онлайн-сесія: як студенти НУБіП складають заліки під час дистанційного навчання

May 20, 2020

 07 травня 2020 р. у дистанційному режимі відбувся залік з дисципліни «Англійська мова. Підготовка до ЄВІ» у студентів 4 курсу 5, 3 і 1 груп агробіологічного факультету, який приймали ст. викладач кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей Біліченко А.М. та асистент цієї ж кафедри Вознюк Т.М. Студенти заздалегідь надіслали свої електронні адреси з метою вчасного отримання бланку для відповідей та білетів із завданнями.
Залік розпочався вчасно, студенти протягом 2-х академічних годин досить оперативно виконали письмові залікові завдання та надіслали свої відповіді на електронну адресу викладача. Відомості із остаточними результатами надіслано до деканату агробіологічного факультету. Таким чином, вважаємо що залік з дисципліни «Англійська мова. Підготовка до ЄВІ» проведений успішно.

Скріншот 1. Надіслані білети для студентів.

Скріншот 2. Надіслані бланки з відповідями студентів.

Окрім того, за поточний тиждень ст. викладачем Біліченко А.М. проведено інформаційно-профорієнтаційну роботу. Йдеться про поширення інформації стосовно гуманітарно-педагогічного факультету з використанням мобільного застосунку «Viber», а також розміщення відповідного матеріалу про День відкритих дверей он-лайн умережі Facebook (див. скріншоти 3-5).

Скріншоти 3-5

У складних нинішніх умовах питання професійного вдосконалення, підвищення педагогічної майстерності вважаємо важливим і необхідним. Тому к. п. н., старший викладач кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей 06.05.2020 р. взяла участь у роботі вебінару «Feedback that empowers» (від Cambridge University Press) (див. скріншот 6).

Скріншот 6

Наразі проведені заняття та заплановані нові на платформі ZOOM зі студентами ЛГ 1/1 та БТ 1/1 (див. скріншот 5) і консультація зі студентами БТ 1/1 (див. скріншоти 7-10).

Скріншот 7

Скріншот 8

Скріншот 9

Скріншот 10

Окрім того, 07.05.2020 р. Біліченко А.М. взяла участь у роботі Міжнародного міждисциплінарного науково-практичного семінару «Мова, бізнес і право, міжкультурна комунікація: виклики сьогодення» (див. скріншот 11), а 20.05.2020 р. – у роботі Міжнародній конференції «Фахові мови й новітні підходи до їх викладання» (див. скріншот 12).

Скріншот 11

Скріншот 12

Старший викладач кафедри англійської мови
для технічних та агробіологічних спеціальностей
Біліченко А.М.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook