Біотехнолог – професія майбутнього!

7 May 2020, 9:58

Вибір професії ‒ це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше ‒ перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання

На сьогоднішній день біологічні науки мають величезне значення у вивченні та вирішенні проблем людства. Студенти 2-го курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» вважають, що біотехнолог – професія майбутнього. Адже за допомогою «інструментів біотехнології»учені створюють комерційно важливі продукти.

Тож щоб познайомити підростаюче покоління зі спеціальністю «Біотехнології та біоінжерія» студентка 2-го курсу першої групи Кисіль Наталія, відвідала Петрівську загальноосвітню школу І‑ІІІ ст., села Козацьке, Кіровоградської області.

Наталія ознайомила учнів десятого класу із структурою Національного університету біоресурсів і природокористування України, перевагами навчання, умовами вступу, можливістю отримати подвійний диплом та проведення дозвілля в нашому університеті, перспективами  працевлаштування.

Учні дізнались про структуру факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, наукові розробки вчених факультету, а також про активне та цікаве студентське життя.

Також розповіла про наукові розробки у сферах сільського господарства. Основне завдання – виробництво та синтез біологічно-активних речовин і лікарських препаратів. Також, використовуючи методи генної інженерії, біотехнологи одержують стійкі до кліматичних умов, шкідників і хвороб сільськогосподарські культури. На сьогодні біотехнологи – одні з найбільш затребуваних фахівців не лише в Україні, але й інших державах.

Після отримання маси цікавої інформації про наш університет, майбутні абітурієнти задавали питання. Найбільше їх цікавило: відмінність вищої освіти від шкільної, які дисципліни потрібно здавати на ЗНО по спеціальності «Біотехнології та біоінжерія», мінімальний поріг балів з кожної дисципліни, умови проживання в гуртожитку, а також розмір стипендії. 

Кафедра екобіотехнологій та біорізноманіття висловлює щиру подяку за організацію зустрічі шкільну адміністрацію та вчителя географії Мазур Марині Володимирівні.

 

Наталія Кисіль 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook