Третій тиждень дистанційного навчання дисципліни «Внутрішні хвороби тварин»
Третій тиждень дистанційного навчання дисципліни «Внутрішні хвороби тварин»
1 April 2020, 22:53
У зв’язку з оголошенням карантину та його продовженням до 24.04.2020 р. заняття на кафедрі терапії і клінічної діагностики вже третій тиждень проводяться у дистанційному режимі з використанням відповідних електронних навчальних курсів, розміщених на порталі НУБіП України (http://elearn.nubip.edu.ua/).
Зокрема активно використовується електронний навчальний курс «Внутрішні хвороби тварин», розроблений викладачами кафедри терапії і клінічної діагностики, для ефективної взаємодії зі студентами 4-го курсу факультету ветеринарної медицини. Також за потреби, комунікація зі студентами здійснюється викладачами через електронну пошту і месенджери.
Дистанційне навчання дисципліни «Внутрішні хвороби тварин» успішно забезпечують завідувач кафедри В.М. Костенко, доценти О.О. Павелиця і А.О. Макарін та старший викладач Т.А. Палюх. Форми діяльності для студентів у навчальних курсах найрізноманітніші: виконання проєктів, вирішення ситуацій, представлення відповіді на проблемні питання, створення презентацій, порівняльних таблиць, ментальних карт тощо.
Упродовж цього тижня студенти 4-го курсу продовжили вивчення хвороб крові тварин, а саме лабораторну роботу № 12 «Діагностика, терапія та профілактика хвороб з порушенням гемостазу. Геморагічні діатези».
![](/sites/default/files/u222/1_2.png)
![](/sites/default/files/u222/2_4.png)
![](/sites/default/files/u222/3_1.png)
Слід зауважити, що студенти 4 курсу, впродовж карантину, під час вивчення дисципліни «Внутрішні хвороби тварин», станом на 30 березня 2020 року, вже зробили більше 4744 переглядів необхідних завдань та надіслали 1284 відповідей на поставлені завдання.
![](/sites/default/files/u222/4_1.png)
Майбутні ветеринари з розумінням ставляться до дистанційного навчання, адже в умовах карантинних обмежень, вони мають змогу набувати професійних знань не виходячи з дому.
Завідувач кафедри терапії і клінічної діагностики В.М. Костенко, старший викладач Т.А. Палюх