Організаційна година зі студентами
Організаційна година зі студентами
November 21, 2019
Наближається залікова та екзаменаційна сесія. А це для першокурсників, взагалі, зовсім нове та незрозуміле… Проте, початковим етапом для них була проміжна атестація. Тому зі студентами було проведено ретельний аналіз їх успішності та виконання навчального плану з усіх дисциплін.
![](/sites/default/files/u224/zobrazhennya_viber_2019-11-21_14-47-55.jpg)
Також були оговорені правила техніки безпеки, умови та правила проживання у гуртожитку, підтримання дисципліни та своєчасного вирішення проблем студентів.
![](/sites/default/files/u224/zobrazhennya_viber_2019-11-21_14-48-19.jpg)
Настрій у студентів чудовий! І, незважаючи, на певні труднощі у навчанні, вони ніколи не забувають про дозвілля. Запропоновано було відвідати цікаві виставки та музей Верховної Ради України.
Наставник 2 групи І курсу Юлія Палиця