Завчасна підготовка підвищує шанси успішного складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу до магістратури

25 October 2019, 20:45

 

В допомогу для успішного складання студентами бакалаврату Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови для вступу до магістратури відбулась тематична зустріч, зініційована проректором з навчальної і виховної роботи Сергієм Квашею, який із вітальним словом та програмою зібрання звернувся до учасників.

До актової зали завітали студенти випускного курсу бакалаврату 25-ти спеціальностей, які згідно з Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році (наказ МОН України від 11 жовтня 2019 року № 1285) здаватимуть ЄВІ з іноземної мови для вступу до магістратури за технологією ЗНО. Для того, щоб випускники ефективно використали час на самоорганізацію та підготовку – реєстрація вступників розпочинається вже 06 травня, та отримали вичерпні відповіді на запитання, відповідальний секретар приймальної комісії Лариса Коропець і представники гуманітарно-педагогічного факультету покроково ознайомили зацікавлених із термінами реєстрації та технологією складання іспиту, балами, за якими його оцінюватимуть.

Доцент кафедри англійської філології Ірина Величко на прикладі заповнення тестового зошита ознайомила присутніх з методикою та технологією складання ЄВІ з іноземної мови, а заступники декана гуманітарно-педагогічного факультету Світлана Харченко та Алла Кравченко презентували усі можливі варіанти підготовки до здачі ЄВІ, в т.ч. які надає центр вивчення іноземних мов при факультеті.

Бажаємо вступникам до магістратури успішного складання іспитів та віри в себе, в свій потенціал!


Олена Колеснікова,
заст. начальника навчального відділу
із магістерських програм


Доповіді учасників зустрічі:

Умови прийому до ЗВО на 2020 для студентів.ppt (ppt, 512.5 КБ)
ЄВІ з англійської мови у магістратуру 2020.ppt (ppt, 4.06 MБ)
Можливості підготовки.ppt (ppt, 2.24 MБ)

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook