Професія моєї мрії!

October 21, 2019

Обирати майбутнє, панічно готуючись до ЗНО з усіх можливих предметів – це стрес не лише для підлітка, але й для його батьків. Є страх обрати не те, помилитися, зіпсувати собі життя, не впоратися, зрозуміти, що це зовсім не те. Теорія з профорієнтації каже, що має поєднуватися те, що ти хочеш, що можеш і що потрібно ринку. Що потрібно ринку, більш-менш можна відстежити на спеціальних порталах. Що ти можеш – це парафія тільки твоя, ти маєш дуже добре себе знати. На щастя, зараз багато можливостей для вибору саме того, що якнайкраще відповідає психологічним особливостям дитини, її бажанням та інтересам.
Але всеодно підлітки бояться вибирати професію зокрема тому, що багато чого не знають про неї і тому дослухаються до думок своїх старших товаришів, батьків, педагогів.
У рамках співпраці, закріпленої двостороннім договором співпраці, школярі Кузьминогребельської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Христинівського р-ну, Черкаської області від свого учня, а нині успішного студента НУБІП України, Мельника Івана 17.10.2019 р. нагадали вкотре про спеціальності та переваги навчання в одному з престижних ЗВО України.

Доцент кафедри англійської мови
для технічних та агробіологічних спеціальностей
О. Пономаренко

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook