Екскурсія на військову кафедру університету
Екскурсія на військову кафедру університету
December 29, 2018
Сьогодні студенти 2 курсу освітньої програми "Економічна кібернетика" були на екскурсії на військовій кафедрі університету, де ознайомилися з умовами та методами навчання на кафедрі, спеціальностями, які можна отримати та навіть постріляли в електронному тирі.
![](/sites/default/files/u196/0-02-05-6f0f3e25837170e70eef8ca7290ada18f47d6388b14f6969242144eef7b82f5e_bab655d.jpg)
![](/sites/default/files/u196/0-02-05-3473aa2dd9d21ff0f58ee7754dcb9450d32258301edd64c82cf749a79999605d_68c453a5.jpg)
![](/sites/default/files/u196/0-02-05-c77e3be197b2dc46161eb4caed979d12a1d9e6f6c0d09cd77b7709b2c86aef94_4b73689c.jpg)
Куратор групи - доц. Л.В.Галаєва