Краса в словах, краса у душах, краса у серці, посмішка й весна...

November 23, 2018

Доки осінь скидала з себе шати, всю її тендітність і красу вбирали конкурсанти «Краси ЮФ». Адже 20 листопада вони народжували нову епоху прекрасного в ході ІІ церемонії найкрасивіших на юридичному факультеті.

   Актова зала світилась, ясніла і кричала різноманітними кольорами, доки майбутні зірки виборювали титул «Міс та містера 2018 року». Горіли не менше і глядачі, які підтримували оплесками своїх фаворитів та несли їх волю до перемоги. У них виявилась найскладніша місія, адже довелось попрацювати до самого заходу. Протягом тижня кожен з присутніх мав змогу зайти в інстаграм факультету та шляхом голосування обрати «Міс та Містера Онлайн», які посіли б почесне ІІІ місце та забрали приз глядацьких симпатій. Також були обрані певні номінації, які визначали  кожного,як переможця: «Міс та Містер Стиль», «Міс Екстравагантність та Містер Епатажність» , « Міс та Містер Харизматичність», «Міс та Містер Талант», «Міс Вишуканість та Містер Галантність», « Міс чарівність та Містер Мужність», «Міс Грація», «Міс Елегантність».

Оцінювало захід почесне журі  у складі :

·        Генеральний директор Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності»  Кудін А.В.,

·         Начальник департаменту виховної роботи та спорту МАУП Захарчук І.Р.,

·        Директор навчально-наукового центру виховної роботи та соціального розвитку Ржевський Г.М.,

·        декан юридичного факультету Яра О.С.,

·        замісник декана юридичного факультету Улютіна О.А.,

·         голова ради аспірантів юридичного факультету Гбур Л.В.

·         голова студентської організації НУБіП України Паламарчук М.

Також на заході був присутній Проректор з навчальної і виховної роботи Кваша С. М., який нагородив кращих студентів подяками від ректора, а також привітав усіх присутніх, бажаючи конкурсантам успіху та наснаги для перемоги.

       Вперше за почесний титул і визнання залу змагалися не лише дівчата, а й хлопці.  Цього року учасниками стало 14 неймовірно талановитих, граціозних та вишуканих студентів,  які не лише вміло демонстрували власні таланти, а й готувались до виходів в образах, що обрало СО факультету.  Першим образом став всім відомий Pin-up тонке поєднання прекрасного, яскравого та спокусливого.         Характерні риси стилю pin up:
·        макіяж: лаконічний, але має яскраві акценти;
·        зачіска: акуратно укладені локони;
·        одяг: яскрава, що підкреслює красу жіночої фігури;
·        взуття: найчастіше туфлі на підборах.

     Усі учасники справилися бездоганно. Їх дефіле було оцінено на високому рівні, проте у першому турі найбільш вражаючими були  Анна Сидоренко під номером 3, чарівна Марія Бутіна ,яка не лише тут зарекомендувала себе в першості, а й в душевному виконанні «Хто,як не ти»; Колич Марта –номер 1 та Богдан Кислицький  -номер 1, які об’єднавшись показали неймовірний танець.

       Наступним етапом був індивідуальний конкурс талантів,який розкрив багатство душі наших учасників, а також їх сміливість,адже дехто з них виступав вперше на такій великій сцені. Грація, мелодичність, щирість …. І так в кожному номері. А скільки було овацій, скільки світла від залу, скільки запалу і теплих слів,доки межі ніжності розширювати свої обороти. Вони не зупинялись, рясніли в очах і залишались там, напевне, на віки. Іноді аж перехоплювало подих від того,що відбулось на сцені, адже таланти розкривались перед нами,мов невідомі брами із сяйвом …

 

     Останнім етапом був вихід у вечірніх нарядах. Розкіш, краса та блиск очей конкурсантів – ось що змушувало глядачів вставати. Неймовірними в своїх образах були Олександр Скібчик, Сергій Підвисоцький та Анастасія Андрощук, які не лише тут захопили собою зал, а й у власному номері,що розкривав «Добро та зло». Танці, вірші, емоції… І це вражає!А ще  по-особливому розкішною під час виходу на сцену була Анна Федорович, яка до цього вражала всіх танцями…

     «Містером юридичного факультету» було обрано Папуну Білісішвілі, а його не менш прекрасною «Міс…» тендітну та талановиту Анастасію Андрощук. Титули «Віце-містера» та «Віце-міс» вибороли імпозантні та співочі Олександр Черненко та Юлія Вовк, які дійсно були вражаючим відкриттям для нас та мега-несподіванкою. Дійсно заслуговують овацій. А от «Міс та Містером Онлайн» було обрано Анну Федорович та Ярослава Яценка, які посіли місце глядацьких симпатій.

     От і все. На цій приємній ноті хочеться висловити лише слова подяки всім учасникам, які готувались та докладали свої зусилля, а також організаторам даного проекту, без яких не обійшлося б ні хвилини : студентській організації юридичного факультету,яку представляють Масько Марина – голова культурно-масового відділу, Бамбуза Катерина – замісник голови СО, Гаєва Катерина – голова інформаційного відділу, Краснопортко Олександра – секретар СО, Руда Марина – голова соціального сектору, Анастасії Дідух – голова медіа, фотографам юридичного факультету : Соні Кабаєвій та Анастасія Приходько, а також голові студентської організації Євгенії Дошці.

Та все ж найбільше дякую хочеться сказати найголовнішим людям на нашому факультеті – керівництву, яке завжди лояльне, яке чує, бачить, реалізує та приходить на допомогу.

Яра Олено Сергіївно та Улютіна Олено Анатолівно,

ви найкращі! Юридичний факультет вас любить!

  Євгенія Дошка  Голова студентської організації юридичного факультету

 

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook