Розширене засідання вченої ради юридичного факультету: про новий курс факультету в новому 2018-2019 навчальному році

August 30, 2018

    Новий 2018-2019 навчальний рік на юридичному факультеті розпочався із традиційного засідання вченої ради за участі трудового колективу підрозділу, на яке цьогоріч завітав проректор з науково-педагогічної, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук.

   Засідання відкрила декан факультету Олена Яра із доповіддю про підсумки діяльності науково-педагогічного колективу юридичного факультету у 2017-2018 навчальному році та завдання на новий навчальний рік. Доповідач звернула увагу на результати роботи факультету із таких напрямів, як результати вступної кампанії на бакалаврат та магістратуру 2018 року, кадрове забезпечення, якість роботи кафедр, навчально-методичне забезпечення освітнього процесу, наукова та міжнародна діяльність, студентська наукова робота, організація виховної роботи та матеріально-технічне забезпечення тощо. Особливу увагу було приділено результатам соціологічного опитування випускників-бакалаврів та ЗНО магістрів.

 

   Свою доповідь Олена Яра завершила словами: «Шановні коллеги! Сьогодення вимагає від нас повної самовіддачі і праці в ім'я кращого майбутнього нашого університету!».

   Головні положення виступу декана факультету про результати вступної кампанії 2018 р. були детально розкриті у доповідях Юлії Канарик (бакалаврат) та Наталії Кідалової (магістратура), про готовність кафедр до нового 2018-2019 навчального року доповіли завідувачі кафедр Володимир Єрмоленко, Володимир Курило, Віктор Ладиченко, Олексій Піддубний і Віра Качур, про готовність до прийому студентів першого курсу і проведення свята «День знань» прозвітувала заступник декана Олена Улютіна, а секретар вченої ради Марина Дейнега представила на розгляд усіх присутніх план роботи вченої ради юридичного факультету на 2018-2019 навчальний рік.

 

    Підсумовуючи роботу розширеної вченої ради юридичного факультету проректор Вадим Ткачук висловив слова подяки учасникам цьогорічної вступної компанії, а також сподівання, що виконання поставлених серпневим засіданням вченої ради НУБіП України стратегічних завдань буде відображене у діяльності кафедр, а представники правничої наукової школи долучаться до нових форм організації своєї роботи.

 

Віра Качур,

завідувач кафедри теорії

та історії держави і права

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook