ЗВІТУЄ РАДА РОБОТОДАВЦІВ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

May 22, 2018

Ваше время ограничено, не тратьте его, проживая чужую жизнь. Не попадайтесь на крючок вероучения, которое существует на мышлении других людей. Не позволяйте взглядам других заглушать свой собственный внутренний голос. И очень важно иметь мужество следовать своему сердцу и интуиции. Они, так или иначе, уже знают, что вы действительно хотите сделать. Все остальное — второстепенно.

Стив Джобс

 

Сьогодні в Україні відбувається процес становлення правничої освіти як системи стандартів змісту та методик викладання правничих дисциплін. Закладаються засади формування у студентів правничих навичок, обізнаності з питань етики та прав людини, розуміння фундаментальної ролі правника в утвердженні верховенства права через захист прав і свобод людини. Рада роботодавців юридичного факультету, до складу якої входять представники органів державної влади, судді, науковці та практикуючі юристи, всебічно сприяє набуттю студентами юридичного факультету відповідних якостей.

За попередній період  проведена робота по розробці та затвердженню освітньо-професійних програм по підготовці бакалаврів та магістрів, що мають за мету розвинути  професійні навики і уміння в предметній області за рахунок глибшого розуміння правових явищ і процесів, а також сформувати основні компетентності, які допоможуть в майбутній професійній діяльності. Що стане запорукою високого ступеню реалізації потенціалу випускників юридичного факультету НУБіП України. 

Зусиллями членів Ради роботодавців юридичного факультету розширено коло баз навчальної та виробничої практики. На базі юридичного факультету створено та оснащена криміналістична лабораторія, яка сприятиме підвищенню рівня професійних, спеціальних знань студентів.  

Проведені виїзні  практичні заняття в різного рівня судах та багато інших заходів направлених на встановлення реальних можливостей для подальшого працевлаштування випускників юридичного факультету, зокрема, проведення правничих шкіл, стипендіальних конкурсів, вебінарів, тренінгів, «круглих столів», семінарів та конференцій, в тому числі, за сприяння голови ради роботодавців юридичного факультету – Ковальського В. С., що очолює київську міську організацію громадської організації «Союз юристів України».

Головне територіальне управління юстиції у м. Києві та Національний університет біоресурсів і природокористування України підписали Меморандум про співпрацю. Відтепер студенти юридичного факультету зможуть йти на стажування до будь-якого структурного підрозділу юстиції Києва, будуть долучатись до всіх публічних заходів столичної юстиції. Також вони матимуть можливість поєднати навчальний курс із вивчення англійської мови із проектом LingvaSkills, котрий дозволить покращувати знання в режимі онлайн.

 

 

 секретар Ради роботодавців
юридичного факультету НУБіП України
Інна Горіславська

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook