Кафедра екобіотехнології та біорізноманніття долучилася до Посівної кампанії 2017

April 14, 2017

У навчально-дослідних господарствах НУБіП добігає піку весняна посівна кампанія 2017 року. І вперше за останні роки вона проводиться самостійно – без залучення інвесторів. Друга її особливість – те, що всі роботи, що тривають цілодобово, проводяться за розробленими науковцями університету технологічними картами вирощування високих врожаїв зернових і технічних культур.

 

 

На сьогодні вже підживлено озимі зернові та кормові культури на площі 1548 га, що складає 95,3% до плану. Посіви озимих зернових (1851 га) – у хорошому стані. Вологу закрито на всіх площах (а це понад 1700 га) під посів ярих культур, закультивовано більше 2500 га. Повністю завершено посів ранніх ярих зернових та кормових культур: 2100 га ярої пшениці, ячменю, вівса, вико-вівсяної суміші, люпину, гороху, пелюшки, а також 183 га люцерни. Завершено посів ранніх зернових та кормових культур і на дослідному полі Агростанції.

 

У НДГ «Великоснітинське» ім. О.В. Музиченка і Агрономічній дослідній станції завершено господарський посів соняшнику, який займає 376 га. У останній вже розпочали посів кукурудзи на зерно з одночасним внесенням у рядки комплексних мінеральних добрив.

Крім традиційного протруйника, все насіння ярих ранніх та пізніх культур додатково оброблено препаратом ЕкстраКон. Цей мультифункціональний біологічний препарат, розроблений та наданий господарствам на безоплатній основі кафедрою екобіотехнологій та біорізноманіття під керівництвом Миколи Патики. 

 

Кафедра екобіотехнології та біорізноманіття планує і надалі надавати всебічну допомогу  та консультації для розвитку господарств!

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook