Залік з дисципліни «Оптимізаційні методи і моделі» у студентів другого курсу відділення «Економічна кібернетика»
Залік з дисципліни «Оптимізаційні методи і моделі» у студентів другого курсу відділення «Економічна кібернетика»
December 12, 2016
Практика проведення відкритих лекцій на факультеті започаткована уже давно. Цієї осені проводились і відкриті лабораторні заняття. А от проведення відкритих заліків, напевне, відбулося вперше. Заплановане відкрите лабораторне заняття співпало з терміном проведення заліку. Тому було вирішено провести відкритий залік, який і відбувся 12 грудня. Залік з дисципліни «Оптимізаційні методи і моделі» у студентів другого курсу відділення «Економічна кібернетика» у групі 1403, проводила старший викладач кафедри економічної кібернетики Шульга Наталія Григорівна
![](/sites/default/files/u196/img_20161212_164413_0.jpg)
На ньому були присутні викладачі кафедри економічної кібернетики та завідувач кафедри проф. Скрипник А.В.
![](/sites/default/files/u196/img_20161212_163713_0.jpg)
Чи приживеться така практика на факультеті покаже час. Студентів така практика не збентежила. Хто працював на протязі семестру, того не лякають подібні експерименти.