Проект «Створення навчальної лабораторії «Центр компетенцій 1С»
Проект «Створення навчальної лабораторії «Центр компетенцій 1С»
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/forum.jpg)
21 October 2016, 18:05
У центрі «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» 20-21 жовтня 2016р відбувся 4-й Форум «Бізнес і університети». Цьогорічний форум проходив у трьох фокусах: фокус 1: «Навички 2030»; фокус 2: «Як розвивати окремі навички»; фокус 3: «Навички, інновації і майбутнє».
Другий рік поспіль Центр КСВ проводить Конкурс партнерських проектів бізнесу і університетів. Загальною метою Конкурсу було представлення кращих практик партнерства бізнесу та університетів, що сприяють підвищенню якості вищої освіти в Україні. Спільні проекти компаній та вищих навчальних закладів були оцінені викладачами та компаніями у трьох номінаціях:
1. Кращий партнерський проект для студентів.
2. Кращий партнерський проект для викладачів.
3. Кращий партнерський проект з ВНЗ.
1. Кращий партнерський проект для студентів.
2. Кращий партнерський проект для викладачів.
3. Кращий партнерський проект з ВНЗ.
Факультет інформаційних технологій спільно з компанією «Проком» підготували для презентації під час форуму проект «Створення навчальної лабораторії «Центр компетенцій 1С». Декан факультету Олена Глазунова, асистент кафедри інформаційних і дистанційних технологій Таїсія Саяпіна та керівник Центру сертифікованого навчання 1С «Проком» Ірина Столярчук представили проект, наголосивши на перевагах такої форми співпраці.
Нагадаю, що навчальна лабораторія «Центр компетенцій 1С» була створена в грудні 2015 р. на базі факультету інформаційних технологій та економічного факультету спільно із Центром сертифікованого навчання 1С «Проком».
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u124/unnamed.jpg)
За результатами конкурсу наш проект отримав приз «ЗА КРАЩУ ПРАКТИКУ ПАРТНЕРСТВА МІЖ БІЗНЕСОМ І УНІВЕРСИТЕТАМИ» поруч з проектами компаній «Укртелеком», Arricano, Укрсиббанк, Lifecell.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u124/8_o.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u124/sertifikat_1c.jpg)
Таїсія Саяпіна,
асистент кафедри інформаційних і дистанційних технологій