Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Інформаційні технології: економіка, техніка, освіта»: постерна сесія, майстер класи і воркшоп
Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Інформаційні технології: економіка, техніка, освіта»: постерна сесія, майстер класи і воркшоп
November 18, 2016
17-18 листопада видалися дуже насиченими на факультеті інформаційних технологій. Студенти, аспіранти та молоді вчені стали учасниками Міжнародної науково-практичної конференція молодих вчених «Інформаційні технології: економіка, техніка, освіта».
Відкривали конференцію проректор з навчальної і виховної роботи д.е.н., проф. Кваша Сергій Миколайович та декан факультету інформаційних технологій д.пед.н. Глазунова Олена Григорівна.
Відкривали конференцію проректор з навчальної і виховної роботи д.е.н., проф. Кваша Сергій Миколайович та декан факультету інформаційних технологій д.пед.н. Глазунова Олена Григорівна.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0312.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0332.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0298.jpg)
Факультет інформаційних технологій має досвід в організації подібних заходів – цьогорічна конференція була вже сьомою. Підготовка заходу почалася заздалегіть і тому конференція була насичена і корисна.
В пленарному засіданні виступили від кожної секції конференції молоді вчені, які доповіли про свої дослідження, їх результати та перспективи, зокрема, аспіранти та здобувачі факультету інформаційних технологій – Шелестовський В., Ящук Д., Міхно І., Волошина Т., представники Донецького національного технічного університету – Маргієв Г., Вроцлавського природничого університету – Гняздяк М. Чотири студенти і аспіранти з Вроцлавського природничого університету взяли участь у конфренції, домовленості про їх приїзд були укладені в ході візиту до Вроцлавського університету наших колег з факультету інформаційних технологій. Нагадаємо, що факультет інформаційних технологій виступав співорганізатором і учасником ІІІ міжнародної конференції ”Цифрова освіта в природничих університетах" яка відбулася в жовтні (посилання на https://nubip.edu.ua/node/26047).
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0347.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0358.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0408.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0386.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0427.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0409.jpg)
В цьому році формат заходу включав також майстер класи і воркшопи. Організатори знають, що цікаво студентам-айтішникам і знайшли цікаве рішення – програма конференції була розділена на два потоки, тому кожен міг обрати саме ту інформацію, за якою прийшов. Спікери зMicrosoft, Cisco, 3DPrint, Procom, IotHuB представили нові розробки та інноваційні рішення в галузі технічних систем та IT-технологій в агро-секторі. Організація майстер-класів і воркшопів забезпечили учасникам не просто виступи, а повне занурення в опрацювання кейсів (з аналізом реальних практик, помилок і результатів).
Засновник лабораторії-акселератора IoTHub Роман Кравченко ділився зі студентами своїм досвідом розробок в галузі Інтернет речей, просування стартапів в аграрній галузі, наводив приклади успішних стартапів.
Засновник лабораторії-акселератора IoTHub Роман Кравченко ділився зі студентами своїм досвідом розробок в галузі Інтернет речей, просування стартапів в аграрній галузі, наводив приклади успішних стартапів.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0428.jpg)
Андрій Блозва, інструктор академії Cisco, провів для студентів майстер клас, під час якого студенти освоїли низку прийомів та методів захисту інформації, що базуються на технологіях Cisco. До речі цей майстер-клас викликав найбільший інтерес з боку учасників конференції.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/pb171073.jpg)
Ірина Столярчук, керівник центру сертифікованого навчання компанії «1С:Проком», розглянула зі студентами практичну задачу як програмувати планування витрат в 1С.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/pb171078.jpg)
На завершення першого дня конференції, Наталія Дорош, керівник освітніх програм Microsoft, презентувала новий хмарний сервіс О365 – PowerBI. Цієї презентації чекали і студенти, і викладачі, які використовують хмарні сервіси Майкрософт у своїй професійній діяльності.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0434.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0433.jpg)
У фокусі другого дня конференції була постерна сесія, яку відвідав ректор Станіслав Ніколаєнко. Факультет інформаційних технологій перетворився на аллею постерів, в яких студенти торкались актуальних питань розробки інформаційних систем, впровадження новітніх інформаційних технологій в галузях природокористування.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0436.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0435.jpg)
Під час наступної сесії учасники конференції продовжили презентувати кращі практики використання ІТ в природокористуванні.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0430.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0432.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u195/_dsc0422.jpg)
На завершення конференції воркшоп з питань використання відкритих ресурсів для моніторингу довкілля організував Басараб Р.М., доцент кафедри комп’ютерних наук.
Конференція зацікавила майбутніх випускників коледжів з Боярки, Ірпеня, Новоград-Волинського, Умані. Подібні заходи - прекрасна нагода провести зустрічі з майбутніми вступниками та зацікавити їх майбутньою спеціальністю.
Конференція зацікавила майбутніх випускників коледжів з Боярки, Ірпеня, Новоград-Волинського, Умані. Подібні заходи - прекрасна нагода провести зустрічі з майбутніми вступниками та зацікавити їх майбутньою спеціальністю.
Було насичено, ново і корисно.
Ірина Ясенова,
доцент кафедри комп’ютерних наук
доцент кафедри комп’ютерних наук