Профорієнтаційна робота в Рівненському державному аграрному коледжі
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/logo_14.png)
24 червня 2016 р. доцент кафедри комп’ютерних наук к.т.н. Ясенова Ірина Сергіївна відвідала Рівненський державний аграрний коледж.
Для забезпечення проведення якісної вступної компанії 2016 року була проведена агітаційно-інформаційна робота серед випускників коледжу освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення». Вступників було ознайомлено з правилами прийому та програмами вступних випробувань, забезпечено інформаційною продукцією.
Ірина Ясенова,
доцент кафедри комп'ютерних наук