На базі факультету ІТ відбувся тренувальний тур І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
На базі факультету ІТ відбувся тренувальний тур І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
April 14, 2016
14.04.2016 на факультеті інформаційних технологій відбувся пробний тур І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, для якої НУБіП України наказом МОН України визначено базовим закладом на 2016 рік для команд Північного регіону (Київська, Житомирська і Чернігівська обл.). Всеукраїнський турнір є етапом світової першості.
Цього року до участі в олімпіаді НУБіП залучив два нових навчальних заклади: університет "КРОК" і Ржищівський індустріально-педагогічний технікум. Всього на І етап в НУБіП України зареєстровано 22 команди з 9 навчальних закладів м. Києва і Київської області.
![](/sites/default/files/u34/WP_20160414_16_59_46_Pro.jpg)
![](/sites/default/files/u34/WP_20160414_16_58_59_Pro.jpg)
![](/sites/default/files/u34/WP_20160414_16_41_49_Pro.jpg)
![](/sites/default/files/u34/WP_20160414_16_40_00_Pro.jpg)
Основний тур відбудеться 16.04.2016 на базі факультету інформаційних технологій.
Побажаємо успіхів нашим командам!
Побажаємо успіхів нашим командам!
Олексій Ткаченко,
заступник декана з наукової роботи