Відбулося виїзне засідання кафедри терапії і клінічної діагностики
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/13139915544042_0.jpg)
Кафедра терапії і клінічної діагностики провела виїзне засідання на базі ветеринарної клініки "Зоолюкс", де разом з персоналом клініки були обговорені сучасні тенденції щодо навчальних планів та програм підготовки фахівців з питань ветеринарного забезпечення здоров'я дрібних домашніх тварин.
Обговорені позиції щодо спільної співпраці з питань теоретичної та практичної підготовки магістрів ветеринарної медицини та сучасних тенденцій з набуття ними практичних умінь, навиків та компетенцій.
В.о. завідувача кафедри, кандидат ветеринарних наук, доцент
Костенко Віталій Михайлович