Софія ІВЧИК — «Моя мрія для навчання — спеціальність Водні біоресурси та аквакультура»
— Добрий день! Представтесь будь ласка!
— Добрий день! Мене звати Софія ІВЧИК, я випускниця ліцею № 262 м. Києва.
— Чому Ви вирішили здобувати вищу освіту?
— Мені обов'язково потрібна вища освіта, тому, що в майбутньому планую займатися наукою. Вища освіта дає більше можливостей для пошуку добре оплачуваної роботи за спеціальністю та кар'єрного росту. Навчання допоможе розширити кругозір, навчитися організовувати свій час, працювати в команді та брати відповідальність за власні рішення.
— Чому обрали саме спеціальність Н5 Водні біоресурси та аквакультура і саме НУБіП України?
— На сьогоднішній день водні біоресурси та аквакультура набуває популярності, а також мені цікаво вивчати підводний світ. Підводний світ досі залишається одним із найменш досліджених середовищ на Землі, тому вчені регулярно відкривають нові види та вивчають незвичайні природні явища. Дослідження водних екосистем допомагає зрозуміти, як функціонує природа, як взаємодіють живі організми та як змінюється довкілля під впливом людини.
НУБіП має необхідне обладнання для досліджень (була на Дні відкритих дверей і все бачила), а також є найкращим з аграрних університетів України.

На спеціальності Водні біоресурси та аквакультура є поєднання науки та природи (я читала на сайті). Польові дослідження в НУБіП проходить на водоймах, участь в експедиціях і спостереження за водними організмами, тому роблять навчання різноманітним і захопливим.
До того ж в університеті колись навчалися мої батьки і вони мені порадили вступати сюди!
— Які маєте уподобання крім навчання?
— Люблю спостерігати за поведінкою тварин, особливо акваріумних риб. Цікавлюсь акваріумістикою, дизайном і малюванням.
— Про що мрієте?
— Мрію стати вченим-іхтіологом, також вивчати хвороби акваріумних риб. Планую піти в аспірантуру та займатися науковою діяльністю. Думаю, що під час навчання в мене буде можливість обрати, що саме мені сподобається найбільше (патологія риб, селекція, генетика).
Вивчення підводного світу дасть мені можливість знаходити способи охорони водних біоресурсів, відновлення популяцій риб і підтримувати екологічну рівновагу.
— Щиро дякую, Софіє, за цікаву розмову. Бажаю Вам втілювати свою мрію, а родина факультету тваринництва та водних біоресурсів чекає на нас!