Захід з учнями Міжнародного ліцею «МАУП» в Ботанічному саду НУБіП України

May 27, 2024

 27 травня 2024 року кафедра Англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей провела спільний захід з учнями Міжнародного ліцею «МАУП» в Ботанічному саду НУБіП України.
Студенти-першокурсники групи 2401 «Біотехнології та біоінженерія» під керівництвом свого викладача іноземної мови кандидата філологічних наук Лугової Тетяни Миколаївни провели незабутню екскурсію англійською мовою ботанічним садом для ліцеїстів 3 класу.


Розпочавши свою екскурсію з Алеї Слави НУБіП України, студенти підготували захоплюючу подорож для ліцеїстів і провели дітей найцікавішими локаціями, коментуючи і розповідаючи про кожну з них англійською мовою. 

Серед них особливе захоплення викликали Екокласи, Стежка орнітолога, Годівниці, Алея Слави НУбіП України, Алея Муз, центральний фонтан, чудові скульптури мамонтів, динозаврів, диких тварин. 

Неабиякий інтерес дітей викликали інформаційні стенди з тваринами та рослинами, занесеними в Червону книгу України.


А студенти змогли не лише донести інформацію дітям, але й підготували багато цікавих фактів про особливості співіснування тварин, комах та рослин в екосистемі України. Крім того, студенти в доступній цікавій формі познайомили учнів з деякими цікавинками своєї спеціальності – і багато хто з дітей «загорівся» навчатися в майбутньому саме в НУБіП України.

Ліцеїсти були настільки вражені красою Ботанічного саду і багатством його рослинного світу, що буквально «засипали» студентів питаннями і своїми непідробними дитячими емоціями! Причому протягом всієї екскурсії спілкування відбувалося виключно англійською мовою – така була умова проведення цього чудового заходу!

Наприкінці екскурсії всі обмінялися враженнями, емоціями та сфотографувалися напам’ять.

Студенти та ліцеїсти настільки потоваришували, що домовилися проводити подібні цікаві англомовні заходи якомога частіше!


кафедра Англійської мови для технічних та
агробіологічних спеціальностей

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook