"Чому я обираю гуманітарно - педагогічний факультет НУБІП". Інтерв'ю із Валерією Андрущенко, випускницею ліцею N243 м. Києва.

May 1, 2024

- Вітаю Вас, Валеріє! Дякую, що погодилися розповісти про ваші плани на майбутнє. Який напрям для вступу ви вирішили обрати?
- Я цікавлюся гуманітарно-педагогічним напрямом і вирішила обрати саме цей факультет.
- Чудово. А що саме Вас зацікавило на нашому факультеті?
- Гуманітарно-педагогічний факультет відкриває широкі можливості для особистісного та професійного розвитку. Я сподіваюся, що зможу здобути глибокі знання в гуманітарних науках, а також отримати важливі практичні навички.
- А чому, на вашу думку, вибір гуманітарного напряму важливий для сучасного світу?
- Гуманітарний напрям акцентує увагу на розвитку критичного мислення, емоційного інтелекту та здатності аналізувати складні ситуації. Сучасний світ потребує не лише технічних знань, але й здатності сприйматита розуміти людей, їхні ідеї та культури.
- Дякую за розгорнуту відповідь! Які, на Вашу думку, можливості відкриваються перед Вами після закінчення навчання на гуманітарно-педагогічному факультеті?
- Я вважаю, що маю досить хороші перспективи і можливості працевлаштування: лектором, журналістом, культурологом і не тільки. Також я матиму можливість продовження навчання на магістратурі та в аспірантурі для подальших наукових дослідження.
- Справді, звучить цікаво і перспективно. Дякую вам за розмову.
Бажаю вам успіхів у виборі та навчанні. І пам'ятайте, що якщо у Вас будуть виникати запитання, не соромтеся звертатися до нас. Двері НУБІП завжди гостинно відкриті. 

старший викладач кафедри
Світлана Коваленко

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook