«Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»: престижно, цікаво та актуально
Варто відзначити, що дана спеціальність підійде тим, хто хоче пов’язати свою кар’єру з дипломатією, уміє аналізувати інформацію, полюбляє публічні виступи, цікавиться питаннями геополітики, прагне аналізувати взаємозалежність подій різних політичних акторів та має хист до іноземних мов, адже під час навчання в університеті доведеться опановувати щонайменше дві іноземні мови та вміти вільно представляти Україну на міжнародній арені.
Спілкуючись з абітурієнтами, які 19 серпня вже будуть студентами освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» НУБіП України, стає зрозуміло, що їх вибір – усвідомлений та бажаний. Майбутні студенти є амбіційнійними, кмітливими, ерудованими, цікавляться міжнародними відносинами, політикою, історією, географією, економікою та іншими сферами.
Поспілкувавшись з Дмитревичем Артемом, слід відзначити, що юнак свідомо зробив свій вибір та розуміє, що попереду його чекає цікаве студентське життя з викликами та можливостями.
-
Артеме, звідки ви та як дізналися про спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»?
«Я з Житомирщини. Про дану спеціальність в НУБіП України дізнався через соціальні мережі кафедри міжнародних відносин і суспільних наук, зокрема через ТікТок, Ютюб та Instagram, де можна було побачити багато важливої інформації про умови вступу, вартість навчання, а також про моменти студентського життя».
-
Чому обрали саме НУБіП України?
«Знайомлячись з інформацію про ЗВО, зрозумів, що це один із найпрестижніших університетів столиці. Також мені сподобалася територія університету та можливість проживати у гуртожитку».
-
Які ваші очікування від навчання?
«Це буде цікаво та пізнавально. Впевнений, що вивчатиму іноземні мови та проходитиму практику у профільних установах, а також познайомлюся з чудовими людьми і матиму цікаве та насичене студентське життя, навчаючись в НУБіП України на гуманітарно-педагогічному факультеті на спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»».
-
Бажаю Артему та всім студентам-міжнародникам виправдати всі свої очікування, мати цікаве студентське життя та бути гідними представниками України в середині країни та за її межами!
Наталія Шевченко,
доцентка кафедри міжнародних відносин
і суспільних наук