Підготовка до захисту випускових кваліфікаційних робіт з магістрами 2 р.н. та обговорення подальших планів щодо працевлаштування
Підготовка до захисту випускових кваліфікаційних робіт з магістрами 2 р.н. та обговорення подальших планів щодо працевлаштування
October 25, 2023
Напередодні постерної конференції для майбутніх випускників ОС «Магістр» факультету інформаційних технологій відбувалася виховна зустріч наставника академічної групи Інни Костенко зі з магістрами 2 р.н. освітньої програми «Економічна кібернетика».
Студенти завершили проходження дослідницької практики в змішаному форматі та готуються до захисту випускових кваліфікаційних робіт, тому в рамках зустрічі обговорювали питання підготовки кваліфікаційної роботи, ресурсів, що можуть стати в пригоді для перевірки на плагіат робіт, питання академічної доброчесності, завершення роботи над індивідуальним планом магістра, роль портфоліо для випускника, його оновлення.
![Зображення, що містить текст, знімок екрана, програмне забезпечення, Мультимедійне програмне забезпеченняАвтоматично згенерований опис](/sites/default/files/u196/i1.png)
На зустрічі був присутній професор кафедри Дмитро Жерліцин, який наголосив про дотримання вимог за Положенням про підготовку і захист магістерської роботи у НУБіП України, розміщені матеріали на ЕНК дослідницької практики, що можуть допомогти в підготовці кваліфікаційної роботи магістрів.
![Зображення, що містить Обличчя людини, текст, знімок екрана, Мультимедійне програмне забезпеченняАвтоматично згенерований опис](/sites/default/files/u196/i2.png)
Студенти поділилися результатами своєї поточної навчальної та науково-дослідницької діяльності в поточному семестрі, а також планами на майбутнє.
Інна Костенко,
старший викладач кафедри економічної кібернетики