День Святого Патріка на уроках англійської мови

19 March 2023, 10:10

 17 березня, Ірландія, а разом з нею і весь світ, одягається в зелений і починає відзначати надзвичайне, світле, веселе, і, між іншим, серйозне релігійне свято – День Святого Патріка.


Разом з ірландськими іммігрантами, свято святого Патріка почало своє поширення по планеті. В Ірландії та Північній Ірландії, в США, в канадській провінції Ньюфаундленд і Лабрадор це свято є державним. Воно також широко відзначається в країнах, де існує велика ірландська діаспора. День святого Патріка сьогодні-це не тільки релігійне свято, а й своєрідний фестиваль ірландської культури.
Символом свята вважається трилисна конюшина і зелений колір. Ще один символ свята - лепрекони. Це - маленькі міфічні чоловічки, які зберігають золото в горщиках, лагодять взуття міфічним істотам і виконують бажання.


Асистент кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей Вознюк Т.М. разом зі студентами спеціальності «Біотехнологія» провела виховне заняття до Дня Святого Патріка. Студенти дізналися багато цікавої інформації про історію виникнення цього свята, традиції та цікаві факти, розгадували квести і виконували завдання англійською мовою, а також по традиції загадували бажання.
Завдяки цьому святу кожен житель планети може долучитися до національної культури смарагдового острова і відчути себе трохи ірландцем.

Вознюк Т.М.
Асистент кафедри англійської мови для
технічних та агробіологічних спеціальностей

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook