Виховний захід "Агробізнес"

3 June 2023, 10:10

 Агробізнес – це локомотив української економіки. Україну історично називають житницею Європи, оскільки тут зосереджено близько 25% світових чорноземних ґрунтів, відомих високим рівнем родючості. Крім стабільного забезпечення населення країни якісним, безпечним, доступним продовольством, сільське господарство України спроможне на вагомий внесок у розв'язання світової проблеми голоду. Країна також є найбільшим у світі експортером соняшникової олії та одним із найбільших експортерів зерна. До повномасштабного вторгнення Росії наша держава постачала сільськогосподарську продукцію у майже 200 країн світу.

Основними сільськогосподарськими культурами, що роблять Україну одним із світових лідерів, є зернові та кормові культури, включаючи пшеницю, кукурудзу, ячмінь, соняшник, цукровий буряк, тютюн, бобові, фрукти та овочі. Зважаючи на природні особливості, для гарного врожаю сільськогосподарські угіддя потребують систематичного поліпшення: зрошення на Півдні, захисту ґрунтів від ерозії в Лісостепу та розвіювання на Поліссі. Різні культури потребують різного догляду за собою. Саме тому майбутнім спеціалістам важливо знати, на вирощуванні яких рослин спеціалізується наша держава і які фактори вливають на врожайність тих чи інших культур.

З метою розширення знань студентів у цій сфері для груп АГР 2206, ЗКР 2202 та ЗКР 2203 асистентка кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей Клаптюк А.В. провела диспути на тему «Plants, their types and specific features» в ботанічному саду НУБіП України. Під час цього заходу студенти змогли детально ознайомитись із типами і будовою рослин та функціями їхніх частин, основними культурами різних регіонів України, особливостями догляду за ними (зрошування, удобрення, мульчування, тощо), їхньої важливості для сталого економічного розвитку нашої держави. Завдяки багатству флори ботсаду та різноманітності засобів, спрямованих на покращення умов для рослин, можна було побачити яскраву наочність в межах розглянутих тем.

Оскільки учасники заходів походять із різних регіонів України, вони змогли проілюструвати територіальні особливості рослинництва прикладами зі своїх регіонів. Студенти охоче поділилися фактами про основні культури, що вирощуються в їхніх сімейних господарствах та районах чи областях, де вони проживають; описати особливості поливу/зрошування, мульчування окремих рослин, сівозміни. Також їм було запропоновано зіграти в онлайн-гру Kahoot! за темою заходу, гру на повторення видів сільськогосподарських культур, укласти діалоги, тощо.

Яків Ржечицький, студент групи ЗКР 2203
Аліна Клаптюк, асистентка кафедри англійської мови
для технічних та агробіологічних спеціальностей

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook