Весна… Все буде по-іншому!!!

April 8, 2022

     Наближення весни завжди зігріває душу, і не тільки теплом, але і пробудженням, прагненням всього живого і рослинного світу до життя, гармонії, краси. Весна приходить для кожного по різному і поселяється в душі незалежно від пори року. Але коли пробуджується природа, змін і оновлення хочеться всім.               

      Нарешті весняне тепло пробуджує все живе від довгого зимового сну, оновлюється природа, отже, настав час прибирати прилеглу територію біля навчального корпусу №6, аби веселіше защебетали птахи, а весняна зелень привітно усміхнулася. Уже стало доброю традицією щороку навесні проводити «весняну толоку» та заходи по благоустрою, щоб привести у порядок прилеглу територію та зробити її чистішою і привабливішою, покращити стан довкілля.

     У пʼятницю 8 квітня адміністрація юридичного факультету разом з комендантом навчального корпусу №6 та черговими прибрали подвірʼя та прилеглу територію, впорядкували квітники та очистили доріжки. Весело та дружно йшла робота… Об’єднані зусилля, націлені на благоустрій, естетичне оформлення квітників, покращили подвірʼя корпусу.

           

                                                                   

     Адміністрація факультету висловлює щиру подяку техперсоналу за допомогу в організації та проведенні весняної толоки! Весна творить дива, не забуваємо!

 

Заступниця декана,

 Олена Улютіна

      

        

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook