17 February 2022, 7:43
Кафедра біохімії і фізіології тварин ім. акад. М.Ф. Гулого
17 лютого відзначає день народження завідувачка навчальної лабораторії фізіології тварин кафедри біохімії і фізіології тварин ім. акад. М. Ф. Гулого
Тетяна Гудзь.
![](/sites/default/files/u316/gudz_0.jpg)
Шановна Тетяно Анатоліївно!
Колектив кафедри біохімії і фізіології тварин ім. акад. М. Ф. Гулого сердечно вітає Вас
з днем народження!
У стінах університету Ви успішно пройшли свій великий трудовий шлях від лаборантки до завідувачки лабораторії фізіології тварин, виконували одну з найважливіших ділянок роботи – лабораторне та організаційне забезпечення навчального й наукового процесу.
Ми глибоко поважаємо і щиро шануємо Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових обов’язків.
Ваші порядність, працелюбність, жіночність, інтелігентність, уважне ставлення до колег і студентів, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки та є прикладом для наслідування.
Бажаємо Вам, шановна Тетяно Анатоліївно, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
![](/sites/default/files/u316/20190308_1220_8_bereznya.jpg)
Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.
Від імені колективу кафедри завідувач,
професор Віктор Томчук