Міжнародна науково-практична конференція «Студентство, науково-технічний прогрес та інновації у галузях лісівництва, деревообробки та озеленення»

1 квітня 2014 року

20-21 березня 2014 року в ННІ лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Студентство, науково-технічний прогрес та інновації у галузях лісівництва, деревообробки та озеленення».

У роботі конференції активно прийняли участь студенти провідних вузів лісівничого профілю нашої країни із Харкова, Львова, Луцька, Білої Церкви, Умані та інших міст. З великою зацікавленістю учасники конференції слухали та обговорювали доповідь студента магістратури технологічного університету м. Мадрид (Іспанія) Хав'єр Лопес Чакон про новітню систему в лісовому господарстві.

Кращими визнані доповіді студентки магістратури Тимощук М. (секція “Проблеми та перспективи розвитку лісового господарства”), студентки магістратури Подобної Д. (секція “Сучасні технології оброблення деревини”), студентки 4-го курсу Грисюк Т. та студентки магістратури Собченко О. (секція “Садово-паркове господарство і ландшафтна архітектура”). За підсумками роботи конференції опубліковано збірник тез доповідей.


Учасники секції «Садово-паркове господарство і ландшафтна архітектура»
Активне обговорення доповідей студентів секції «Сучасні технології  оброблення деревини»
Виступає студент магістратури Технологічного університету м. Мадрид  (Іспанія)
Відкриття роботи секції «Проблеми та перспективи розвитку лісового  господарства» дек. лісогосподарського факультету доц.Балою
Доповідає студентка 4-го курсу Бережанського агротехнічного інституту  НУБіП України Франків З.
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook