Не пали! Врятуй себе, інших людей, тварин та природу!

14 травня 2021 року
Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства

Почалися спекотні, сонячні дні. Випалювання трави так і не зупинилося.


На жаль, люди, які так чинять не розуміють усю небезпеку, до якої можуть призвести їхні дії або просто ігнорують усі вимоги пожежної безпеки.
Лісівників ДП «Народицький спецлісгосп» турбує те, що такі стихійні випалювання можуть призвести до виникнення лісових пожеж, адже у вітряну погоду вогонь дуже швидко стає неконтрольованим і враз може переміститися з полів , пасовищ та очеретів до лісових насаджень.
Суха трава - не сміття, а частина екосистеми створена самою природою. Ті, хто стверджують, що спалювати траву корисно дуже помиляються самі і вводять в оману інших.
ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ на те, що кожен акт підпалу – це злочин проти природи за який передбачена адміністративна, а в окремих випадках кримінальна відповідальність, в котрий раз НАГАДУЄМО жителям Народицької громади, що згідно ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за несанкціоноване випалювання сухої рослинності, винні особи будуть притягуватись до відповідальності та стягуватиметься штраф: з громадян від 3060 до 6120 грн, на посадових осіб від 15300 до 21420 грн.
Тому щоб не сталося лиха, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісах України, а в результаті виникнення пожежі звертайтеся на гарячу лінію підприємства 0410-40 (21549) або «101».
Давайте разом берегти нашу громаду та природу, наш з вами ліс.

 

Джерело: Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства. https://zt-lis.gov.ua/pres-sluzhba/novina/article/ne-pali-vrjatui-sebe-i...

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook