Підводимо підсумки Global Money Week 2021

29 березня 2021 року
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10

22-28 березня студенти та викладачі інституту долучилися до святкування Всесвітнього тижня грошей #GlobalMoneyWeek2021.

Global Money Week — щорічна міжнародна інформаційна кампанія, яка проводиться у понад 130 країнах світу, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді. Загальне гасло Global Money Week — «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!». А офіційна тема 2021 року – «Бережіть себе, бережіть свої гроші!», що наголошує на важливості збереження здоров’я та фінансової стійкості населення в умовах сьогодення.

Тому встигнувши провести деякі заходи (брейн-ринг з міжнародної економіки та інтерактивний тренінг «Керуй особистими фінансами розумно») в аудиторіях напередодні, сам тиждень довелося святкувати виключно в онлайн-режимі.

За ініціативи та під егідою Національного банку України щодня організовувалися цікаві тематичні заходи. Так студенти та викладачі змогли відвідати вебінари: «НБУ – 30 років розвитку: якими ми були, що змінилось і яке майбутнє будуємо», «Еволюція монетарної політики НБУ за роки незалежності», «Лайфхаки з платіжної безпеки» та «Стрес-тест особистих фінансів, або як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності».

Студенти-першокурсники переглянули відео-екскурсію «Топ-5 експонатів Музею грошей НБУ» та відео-матеріали про роботу Національного банку. А 22-24 березня всі бажаючі мали змогу виграти цінні подарунки, беручи участь у інтелектуальних Kahoot! Вечірках.

На жаль, довелося перенести заплановану екскурсію до Ніжинського відділення АТ «Ощадбанк» та дещо змінити формат проведення таких популярних серед наших студентів фінансових ігор.

Завершальним заходом стала публічна лекція від доцента кафедри міжнародних економічних відносин Донецького Національного університету імені Василя Стуса Валерії Лимар на тему «Експортний потенціал України: наявний стан, приховані можливості», яка була проведена 29 березня. У ході лекції було обговорено причини неспівпадіння розрахованих показників потенціалу і реальних статистичних даних по зовнішньоторгівельному сальдо та його вплив на фінансово-кредитну систему і національну економіку загалом.

А ще студенти підготували своє відео-звернення в рамках глобальної відео-ініціативи «Voices of young people» («Голос молоді»).

То ж, бережіть себе, бережіть свої гроші!

 

Македон Галина,
завідувач кафедри менеджменту

Підсумки Global Money Week 2021
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook