24-25 листопада 2020 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України та ВП НУБІП України «Мукачівський аграрний коледж» була проведена Четверта міжнародна науково - практична онлайн конференція «Інновації в освіті, науці

26 листопада 2020 року

 

Проведення науково-практичної конференції було присвячено сотій річниці від дня народження видатного вченого-педагога, завідувача кафедри рослинництва (1982-1991 рр) Михайла Арсенійовича Білоножка. Традиційно, основною метою конференції є  підтримка зв’язків, обмін досягненнями   у науковій та освітянській площині між вченими, викладачами, молодими вченими, аспірантами студентами та виробничниками, особливо в умовах , які склалися 2020 році.   необхідністю підвищення ефективності та якості наукових досліджень, України та покращення організації наукових досліджень, представлення, обговорення та використання їх результатів.

Відкрила конференцію академік НААН України, завідувач кафедри рослинництва НУБіП України, доктор сільськогосподарських наук, професор Світлана Каленська, яка зазначила важливість заходу та привітала учасників обох сторін і побажала продовжувати спільну співпрацю провідного аграрного закладу України і регіонального коледжу.

На спільному пленарному засіданні конференції з вітальним словом виступив директор ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж», заслужений працівник ветеринарної медицини Садварі Юрій. Модераторами конференції стали спеціаліст вищої категорії, кандидат сільськогосподарських наук Надія Кнап та Світлана Каленська.

Михайло Дмитришак, який свого часу був учнем, а в подальшому співробітником кафедри рослинництва, де завідувачем був Михайло Арсенійович Білоножко, зробив цікаву доповідь про життя і творчість Михайла Білоножко.