Газон футбольного поля НУБіП України тримаємо в належному стані

13 квітня 2020 року
     Весна з кожним днем вступає в свої права. Все навкруги прокидається після зимового сну і потребує нашої уваги. Не є виключенням і газон футбольного поля НУБіП України. Скарифікація, аерація, підсів та підживлення – це роботи, які необхідно провести навесні, щоб газон футбольного поля зустрів літо зеленим, красивим і здоровим. Тому, за дорученням ректора НУБіП України Станіслава Ніколаєнка, починаючи з кінця березня кафедра фізичного виховання розпочала відповідні роботи по відновленню газону.

     Якісну скарифікацію з найсучаснішим обладнанням італійської фірми «Ferrari» на партнерських засадах провела провідна компанія Grasser. Дякуємо завідувачу кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій Віктору Мауеру за налагодження партнерських зв`язків. Також висловлюємо подяку президентові ФК «Любомир» Леоніду Джужику за налагодження поливної системи і забезпечення мінеральними добривами.

     На середину квітня заплановано аерацію газону, що також має провести фірма Grasser та організацію регулярного покосу. А на кінець квітня частковий підсів, заміна пошкоджених ділянок футбольного поля і додаткове внесення мінеральних добрив.

Микола Костенко,
завідувач кафедри фізичного виховання

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook