Студентський науковий гурток «Маркетинг» вп’яте переможець Фестивалю студентської науки НУБіП України

17 травня 2019 року

   18 травня о 10.00 у 309 аудиторії 3 корпусу за головуванням ректора Станіслава Ніколаєнка відбулося урочисте нагородження переможців та призерів VIII Фестивалю студентської науки. Гуртки-переможці від кожного структурного підрозділу активно боролися за перемогу на у II етапі Фестивалю.

   Факультет аграрного менеджменту у фіналі «Фестивалю студентської науки-2019» представляв науковий студентський гурток «Маркетинг», який конкурував з іншими 24 гуртками базового закладу та регіональних підрозділів.

 
 
 

   Науковий гурток представляли студенти 4 курсу Щербина Ростислав та Чехівська Вікторія (науковий керівник к.е.н., доцент Четверик Олена Вікторівна). Доповідачі ознайомили журі та всіх присутніх з основними досягненнями та розробленими проектами протягом 2018-2019 навчального року. А ділитися було чим!!! Завершаючи навчальний рік був багатим на події та студентські досягнення.

 

   У результаті запеклої боротьби, оцінювання відповідей на питання вельмишановного журі та присутніх, студентський науковий гурток «Маркетинг», п’ятий рік поспіль отримав диплом I ступеня у фіналі VIII Фестивалю студентської науки.

     

Вітаємо студентів з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів та креативних ідей!!!

Маркетологи - Ви найкращі!!!

 

 
Олена Барилович 
доцент кафедри маркетингу та
міжнародної торгівлі
 
 
 
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook