72 Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Сучасні технології та ефективне землекористування”

11 квітня 2019 року

З 8 по10 квітня 2019 року пройшла 72 Всеукраїнська студентська науково-практична конференція Сучасні технології та ефективне землекористування.

Конференцію відкрив проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша. Він привітав учасників, акцентував увагу на важливості підтримки студентської науки і побажав успіхів у навчанні та подальшій діяльності студентів. Декан агробіологічного факультету Оксана Тонха  представила науковий комітет конференції, який оцінює виступи студентів, а також оголосила регламент роботи. Було подано близько 200 заявок на участь у роботі секцій, та написанні тез доповідей, у тому числі із інших установ.

Першу доповідь представив завідувач кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів ім. проф. М.К. Шикули, професор Анатолій Балаєв, яка була присвячена сучасним технологіям вирощування сільськогосподарських культур і викликала жваву дискусію та багато запитань.

Перед студентами на пленарному засіданні виступали фахівці з досвідом, які працюють безпосередньо на виробництві і готові поділитися інформацією з молодим поколінням. Це заступник генерального директора з з інновацій і розвитку агробізнесу «Укрлендфармінг» із доповіддю : «Суцчасні інноваційні технологій в рослинництві» Володимир Фантух та Костянтин Шитюк – заступник директора агробізнесу з виробництва компанії «Кернел» із доповіддю: «Сучасні технології удобрення культур та їх практичне застосування».