Всеукраїнський конкурс LoNG (Look of New Generation/Погляд нового покоління)

20 вересня 2018 року

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Нагадуємо що, реєстрація студентських команд на участь у Всеукраїнському Конкурсі LoNG (Look of New Generation/Погляд нового покоління) 2018 завершується 1 жовтня 2018 року.

LoNG є багаторічною спільною ініціативою Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Київської Бізнес Школи, Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Співорганізатором Конкурсу-2018 є також Мережа Глобального договору ООН в Україні.

Конкурс проводиться з метою налагодження предметних зв’язків між навчальними закладами та підприємствами, оскільки ефективна взаємодія з бізнесом є важливою передумовою для успішної подальшої кар’єри студента.

Учасники конкурсу: студентські команди з вищих навчальних закладів України та інших країн. Склад команди – 5-10 осіб (студенти різних курсів та різних спеціальностей). Навчальний заклад також призначає викладача-консультанта.

Партнер конкурсу:

ПрАТ «Дубномолоко», виробник сирів КОМО – одне з найпотужніших підприємств України. У технічне оснащення виробництва і в інновації було вкладено понад 30 мільйонів доларів США, встановлене сучасне обладнання з Франції, Польщі та Німеччини, що дає змогу щороку виготовляти понад 15 млн кг твердих сирів і 4 млн кг плавлених сирів за унікальними оригінальними рецептами. КОМО дотримується найвищих стандартів якості та має сертифікат відповідності міжнародному стандарту FSSC 22000.

ПрАТ «Дубномолоко» є багаторазовим лауреатом премій «Вибір року», Всеукраїнського конкурсу якості продукції, Галузевого дегустаційного конкурсу якості молочних продуктів Національної асоціації «УКРМОЛПРОМ».

Партнер надає конкурсне завдання та інформацію, необхідну командам для дослідження, призначає консультанта на період роботи команд, стимулює переможців Конкурсу (матеріальні та нематеріальні стимули, стажування тощо), формує компетентний склад журі Конкурсу.

Конкурсне завдання 2018 від ПрАТ «Дубномолоко» - реальна стратегічна задача, вкрай важлива для розвитку регіону, місцевої громади, довкілля. Для її вирішення передбачатиметься залучення інвестицій на державному і корпоративному рівні.

Орієнтовний графік проведення конкурсу:

- Реєстрація команд – 1.09.18 р. – 1.10.18 р.

- Проведення організаційної зустрічі, надання командам конкурсного завдання від компанії партнера - 10.10.18 р.

- Проведення компанією-партнером презентаційних заходів: зустріч з керівництвом, ознайомлення з досягненнями та планами компанії, екскурсія в компанію тощо (в результаті команди мають отримати інформацію, достатню для виконання поставленого завдання) – до 16.10.18 р.

- робота команд над завданням – до 03.12.18 р.

- проведення заключного етапу - конкурсу презентацій - 18.12.18 р.

Студентам в тому числі надається унікальна можливість долучення до діяльності Глобального договору ООН (найбільшої світової бізнес-мережі) щодо практичного впровадження Цілей сталого розвитку в українських компаніях та вдосконалення навичок, критично важливих для подальшої кар’єри.

 

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

LoNG (Look of New Generation/Погляд нового покоління) 2018

 

Назва навчального закладу, поштова та електронна адреси, сайт, телефон

 

 

 П.І.Б., посада, моб.тел., E-mail викладача-консультанта

 

 

П.І.Б., факультет, курс, група та моб.тел., E-mail всіх учасників команди

1.

2.

3……

 

 

 

 

Реєстраційна форма має бути надіслана на обидві адреси:

[email protected]; [email protected]; 

до 1 жовтня 2018 р.

Файл має бути названий: Назва команди_ LoNG_2018

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій