Майбутні агрономи про вибір спеціальності та свої перші враження від університету

19 вересня 2018 року

 

  

          Манолій Єлизавета: «Агрономія – це моє покликання, тому коли прийшов час до вибору спеціальності, я ані трішки не сумнівалась. Коли я вперше відвідала НУБіП, то закохалась у цей ВНЗ. Неймовірно гарні корпуси, привітні викладачі, перспективи саморозвитку – все це лише крихти з того, що університет може вам запропонувати.»

Муравська Юлія: «Ще зі шкільних років я дуже цікавилась біологією, тому вибір саме цієї спеціальності не здивував нікого з моїх родичів. Про Національний університет біоресурсів і природокористування я дізналася з інтернет джерел. Відгуки про університет були досить високими і виходячи з власних спостережень я з впевненістю можу сказати, що тут кожен знайде щось для себе: від вражаючих хімічних лабораторій до можливості реалізувати себе в творчому житті університету».

Грушко Олександр: «Чому агроном? З моєї точки зору, це доволі дурне питання, оскільки агроном – професія дуже унікальна та універсальна, засвоївши її, можна працювати в різних сферах, від лабораторій до обробки землі на сільськогосподарській техніці, від селекції до захисту рослин. Ця професія запала мені в душу іще з раннього дитинства, коли я з неймовірним захопленням їздив з татом на роботу. Спостерігаючи за тим, як він допомагає рослинам повноцінно рости, розвиватися та давати врожай, я зрозумів, що повинен продовжити сімейну традицію. Щодо університету, то впевнено скажу, що отримав тут все, на що розраховував, а саме: викладачів, які зацікавленні у тому, щоб кожен студент повноцінно засвоїв матеріал, чудове розташування університету та гуртожитків і найголовніше – можливість спробувати щось нове, саме тому я вже записався до народного театру «Березіль».

Шліхта Іванна: «Я обрала цю спеціальність, оскільки бачу за нею великі перспективи, як кар’єрного так і особистого розвитку. Про університет я дізналася з вуст близьких друзів, які тут навчаються, і анітрохи не пожалкувала, що подала заяву з першим пріоритетом саме сюди. Моєму захопленню не було меж, коли я побачила сади та парки, що належать університету, всі ці корпуси, що так і надихають на нові звершення в навчанні. Викладачі завжди йдуть на зустріч зацікавленим та відповідальним студентам, а кількість гуртків не залишить нікого ображеним, оскільки вони тут на будь-який смак. Особисто я вже записалася до ансамблю «Колос».

Інтерв’ю записала курутор групи,

доцент Оксана Завадська

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій