Запрошуємо на навчання за новою магістерською програмою «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві»!

11 липня 2018 року

     Агробіологічний факультет Національного університету біоресурсів і природокористування України здійснює набір абітурієнтів на магістерську програму «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві» за освітньою програмою «Агрохімія і ґрунтознавство» в рамках спеціальності 201 - агрономія.  

           

      Опановуючи цю програму, майбутні фахівці освоять основи ефективного агробізнесу та навчаться управляти вирощуванням сільськогосподарських культур за допомогою прецизійних агротехнологій, здійснювати оцінку якості ґрунтів і потенціалу поля за допомогою супутникового та надземного моніторингу, а також сучасну діагностику живлення рослин; модернізувати техніку і реалізувати технології диференційованого внесення агроресурсів; розробляти ефективні рішення та забезпечувати якісний агрохімічний супровід технологій вирощування культур (підбір сортів і гібридів, розробка систем живлення рослин, діагностика поля, карт-завдань для ефективного менеджменту агроресурсів, контроль якості виконання агротехнічних прийомів тощо).
     

             

       Базою теоретичної та практичної підготовки є лабораторія «Агрохімсервс у точному землеробстві», створена кафедрою агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна і компанією «AgriLab», проект «Agristart», ТОВ «Біотех ЛТД, передові агрохолдинги.

Тож, запрошуємо на навчання талановитих та допитливих!

За детальною інформацією звертайтесь за наступними телефонами:
Кафедра агрохімії та якості продукції рослинництва НУБіП України
(044)-527-87-83
Завідувач кафедри
Анатолій Вікторович Бикін 067-249-03-99
Секретар кафедри
Надія Петрівна Бордюжа 098-279-14-21

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)