Студенти НУБІП України - переможці в особистому і командному заліку ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія»

26 квітня 2018 року

НУБіП України  23-25 квітня приймав учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія» для спеціальностей технологічних, інженерно-будівельних, транспортних, екологічних, медичних, аграрних і ветеринарних  вищих навчальних закладів.

Організаційний комітет дружно зустрічав учасників Олімпіади з хімії. Гостей пригощали по-домашньому: чаєм, кавою печивом, цукерками та гарячими пиріжками. Смачно, раділи гості! Спочатку учасники Олімпіади вирішили теоретичні завдання дистанційного туру, який відбувся 2-4 квітня.   За його результатами було зареєстровано 97 студентів  для наступного етапу  з 35 провідних вузів України. Вони приїхали з усіх куточків нашої країни. Приїхали спробувати свої сили студенти зі Львова, Харкова, Дніпра, Чернівців, Одеси, Запоріжжя, Умані, Житомира, Білої Церкви, Рівного, Івано-Франківська, Шостки, Тернополя, Миколаєва, Херсона, Сум, Чернігова, Черкас, Сєверодонецька і Кривого Рогу.

 

 Від ректорату молодь привітав проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша, який зауважив, що НУБіП приймає ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії вже вдруге і побажав учасникам якнайкраще провести ці дні у Києві та вдало продемонструвати свої знання, навички і вміння у чесній боротьбі.