ERASMUS+ для студентів ОС Бакалавр (4 курс) та ОС Магістр усіх спеціальностей: оголошується набір на навчання в Університет Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)

18 лютого 2018 року
НУБіП України

До уваги студентів ОС "Бакалавр" 4-го року навчання та ОС "Магістр” усіх факультетів, які хочуть взяти участь у відборі на проходження навчання у 2018 р. в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) в рамках програми мобільності ERASMUS+!

21 лютого 2018 р. в навч. корп. 3 (збір о 8.50 біля каб. 109) відбудеться відбір на проходження практичного навчального семестру (з можливістю майбутнього навчання) в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)

При успішному проходженні у Вас є можливість:
- взяти участь в практичному семестрі в Німеччині у 2018 р. та/або
- бути зарахованими на навчання на міжнародну магістерську програму в Німеччині Master of Business Administration in Agriculture в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (за додаткового тестування в Німеччині) та/або
- бути зарахованими на ОС "Магістр", спеціальність "Менеджмент", магістерська програма „Адміністративний менеджмент” в НУБіП України (відповідно до Правил прийому НУБіП України на 2018 р.)

Вимоги до претендентів:
- знання німецької мови
- водійські права категорії В (за наявності)
- досвід та бажання працювати у сільському господарстві

На тестуванні мати при собі:
- 1 фотокартку (3х4 см),
- копію закордонного паспорта,
- копії сертифікатів (за наявності)

За додатковою інформацією звертатися:

доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності  Наталія Олександрівна Передерій ([email protected])

координатор міжнародних програм факультету аграрного менеджменту доцент Олена Анатоліївна Ковтун ([email protected])

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook