Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит»

10 квітня 2017 року

Протягом трьох днів 4-6 квітня 2017 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1266 від 20 жовтня 2016 року та наказу ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка № 69-32 від 2 лютого 2017 р. «Про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит» у 2016/2017 навчальному році» проходив фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит».
Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 137 студентських наукових робіт, що надійшли з 72 вищих навчальних закладів України. До складу галузевої конкурсної комісії, яку сформовано за поданнями ВНЗ, входило 35 провідних науково-педагогічних працівників з 19 ВНЗ України, у т.ч. представники економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка а також Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Попередньо за результатами заочного етапу Конкурсу 15 березня 2017 року галузевою конкурсною комісією претендентами на перемогу були визначені та запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції 54 автора 44 студентських наукових робіт.

На науково-практичній конференції 4-6 квітня 2017 р. виступило 48 студентів з 35 ВНЗ України. У роботі галузевої конкурсної комісії, що здійснила оцінювання виступів студентів, взяли участь 30 провідних науково-педагогічних працівників.

Наш університет достойно представив студент 3 курсу економічного факультету напряму підготовки "Фінанси і кредит" Вадим Іванович Чернов з роботою "Розвиток фондового ринку України", який набув неоціненого досвіду в боротьбі, в переважній своїй більшості, з магістрами інших вишів.

Наукове керівництво роботи здійснював доцент кафедри банківської справи Калівошко Олексій Миколайович.
                                                                                                                                                         

Олексій Муравський
к.е.н., доцент кафедри банківської справи

 



 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook