Про хід виборів голови студентської організації у шостому навчальному корпусі
28 жовтня проходять вибори голови студентської організації НУБіП України. Організатори заходу закріпили за кожним факультетом свою виборчу дільницю. Землевпорядники та юристи географічно розташовані по вулиці Васильківській, тож і голосують у своєму корпусі. Відповідальною за виборчу дільницю у навчальному корпусі №6 є студентка юридичного факультету - Катерина Соболєва.
Виборча дільниця, яка розташована в аудиторії 222 навчального корпусу №6 свою роботу почала за графіком восьмій годині ранку. Напередодні були встановлені урни та кабінки для таємного голосування, а деканами затверджені списки студентів денної форми навчання. Біля входу в аудиторії розміщені плакати з основною інформацією про кандидатів на пост Голови студентської організації НУБіП України.
Вибори проходять жваво. Вже в обід за попередніми підрахунками свій голос віддало близько половини студентів обох факультетів. За порядком на виборчій дільниці слідкують наставники академічних груп та представники студентських організацій.
Дільниця припинить свою роботу о 18-00. Далі почнеться підрахунок голосів. З нетерпінням чекаємо на результати. І хай переможе найдостойніший!
Наталія Мединська, Олена Улютіна
заступники деканів