День відкритих дверей у ННІ лісового і садово-паркового господарства

12 листопада 2024 року

07 листопада у стінах нашого університету вчергове проведено День відкритих дверей для випусків шкіл та гімназій. Зранку за координації заступників директора з навчальної та виховної роботи ННІ лісового і садово-паркового господарства разом зі студентами зібралися біля третього корпусу НУБіП України, щоб зустріти абітурієнтів, поспілкуватися з ними, розповісти про всі переваги навчання в інституті та супроводити в актову залу, де згідно плану були намічені загальноуніверситетські заходи. В актовій залі університету з вітальним словом до учасників зустрічі виступив ректор університету Вадим ТКАЧУК, який розповів про можливості навчання та розвитку студентської молоді. Також на головну сцену університету вийшли колективи кафедри культурології зі своїми музичними та танцювальними виступами. Насичена програма заходів на рівні університету приємно здивувала майбутніх абітурієнтів ННІ лісового і садово-паркового господарства.
Після загальноуніверситетської програми майбутні абітурієнти перемістилися на дислокації факультетів та інститутів, що їх зацікавили певними спеціальностями. В ННІ лісового і садово-паркового господарства з вітальним словом до гостей заходу виступив директор Роман ВАСИЛИШИН і розповів про можливості та переваги навчання у НУБіП України, побажав приємно провести час та згодом стати нашими студентами.

 

Значна частина зустрічі була проведена в аудиторіях навчального корпусу №1, де студенти мали змогу прийняти участь у майстер-класах «Пожежна готовність», «Секрети садового мистецтва» та «Різьблення по дереву.
Майстер-клас з різьблення дерев'яних ялинкових прикрас забезпечила кафедра технологій та дизайну виробів з деревини. Цей майстер-клас став справжнім святом творчості й майстерності.
Для майстер-класу заздалегідь були підготовлені спеціальні заготовки, виготовлені на сучасних фрезерних верстатах з числовим програмним управлінням (ЧПУ). Використання таких технологій дало змогу надати кожній заготовці точних форм та чітких контурів, які згодом стали основою для ручної роботи учасників.

Справжня магія почалася, коли учасники взялися за різці. Під керівництвом досвідчених майстрів вони власноруч різьбили на заготовках візерунки, додаючи їм індивідуальних штрихів і душевного тепла. Цей майстер-клас унікальний тим, що поєднує найсучасніші машинні технології з традиційним ручним різьбленням, що дозволяє кожному виробу бути неповторним.

 

Підсумком майстер-класу стали непересічні дерев'яні прикраси, в кожній з яких гармонійно переплітаються точність машинної обробки та емоційність ручної праці. Всі присутні отримали цінний досвід, задоволення від процесу й натхнення для майбутніх творчих звершень. Ну і звісно – ялинкову прикрасу на згадку, створену власноруч.

 

Кафедра ландшафтної архітектури та фітодизайну гостинно відкрила двері своїх навчальних лабораторій як для абітурієнтів, так і їхніх батьків та співробітників Університету.

До уваги наших абітурієнтів – ексклюзивний майстер-клас зі створення мініатюрних еко-систем, матеріали, що забезпечують позитивну гаму відчуттів, флораріуми, колекції тропічних і субтропічних рослин, автентичні різдвяні прикраси – все створено для вступників, аби вони зрозуміли, що до нашого Університету необхідно вступати!

 

 

 

За результатами спілкування абітурієнти отримали впевненість у необхідності вчитися саме в нашому Університеті, нові знання та практичні навички щодо створення флораріумів!
На кафедрі лісівництва було представлено майстер-клас "Лісопожежна готовність" метою якого є ознайомлення майбутніх студентів інституту з основами організації охорони лісів від пожеж щодо безпеки пожежних, пожежного обладнання та його застосування. Під час майстер-класу учасники ознайомились з елементами екіпірування лісового пожежного, найпоширенішими ручними інструментами для гасіння низових лісових пожеж, а також пожежними рукавами та особливостями їх застосування.

До нових зустрічей!


Дирекція ННІ ЛіСПГ
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook